Feb 19, 2018 Last Updated 9:43 AM, Feb 14, 2018

Zakończenie roku 2016/ 2017

Read 556 times
Rate this item
(0 votes)

UCZNIOWIE NA KONIEC ROKU PRZESZLI PRÓBĘ OGNIA I WODY

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Centrum Edukacji Mundurowej im. mjr. Władysława Raginisa Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania miało niesamowitą oprawę. 23 czerwca Przed gmachem uczelni uroczystość rozpoczęła się apelem. Po Hymnie Państwowym, wciągnięciu flagi na maszt, przyszedł czas na dalszą część ceremonii- w auli uczelni. Tu Dyrektor Szkoły Agnieszka Pasko powitała wszystkich przybyłych gości, wśród nich Senator RP Małgorzatę Kopiczko, uczniów, rodziców, kadrę instruktorów i nauczycieli, pracowników administracji, przyjaciół CEM.    Słowa uznania dla wszystkich, których wysiłek składa się na sukces Centrum Edukacji Mundurowej, przekazała senator M. Kopiczko. Ten sukces to kolejne roczniki uczniów, sukcesywnie, profesjonalnie przygotowywane do służby w formacjach mundurowych. Uwaga- uczniów, którzy tu realizują swoje pasje, zainteresowania, by w przyszłości służyć krajowi. Wielu z nich za wybitne osiągnięcia w nauce, wzorową postawę, reprezentowanie CEM w licznych przedsięwzięciach sportowych, edukacyjnych i innych na terenie miasta, województwa i kraju zostało 23 czerwca wyróżnionych i nagrodzonych. Za trud włożony w edukację kadrze podziękowali przedstawiciele Rady Rodziców. Zdolnych uczniów gratulowała rodzicom dyrektor Pasko.

         Po tej części przyszedł czas na najbardziej widowiskową odsłonę zakończenia roku. Przed szkołą w górę poszybowały berety elewów, a po chwili uczniowie przeszli próbę ognia- przeskakując przez ognisko tuż za dyrektor szkoły. Ich o rok starsi koledzy przeszli z kolei próbę wody, wbiegając do Jeziora Ełckiego wraz z kadrą instruktorów.

         Po tych spektakularnych próbach ognia i wody cała społeczność Centrum Edukacji Mundurowej im. mjr. Władysława Raginisa Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania spotkała się przy cieście i kawie.  

 

 

 

 

More in this category: CA2017 »
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux