Jan 20, 2018 Last Updated 7:19 AM, Jan 17, 2018

Przygotowanie jednego z najlepszych wojowników w historii, wojownika Sparty, rozpoczynało się, gdy kończył on 7 lat i trwało do momentu gdy osiągnął lat 21. W dzisiejszych czasach wyszkolenie żołnierza nie trwa na szczęście tak długo, ale to nie oznacza, że procesu przygotowania do służby, kształtowania osobowości, wykształcenia poczucia honoru, lojalności i siły nie należy zacząć już na etapie dojrzewania.
Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku to pierwsza szkoła mundurowa, zajmująca się kompleksowym przygotowaniem młodzieży do przyszłej służby w różnorakich formacjach mundurowych naszego kraju. W szkole tej pracuje się nie tylko nad sprawnością fizyczną i wiedzą młodych ludzi. Wykuwa się ich charaktery, buduje poczucie wspólnoty oraz tłumaczy co to honor, poświecenie i upór. Uczy nie tyle wykonywania profesji żołnierza, co bycia żołnierzem... na co dzień.

Centrum Edukacji Mundurowej to również pierwsza w naszym kraju szkoła mundurowa, której kadrę instruktorska stanowią niemal w całości weterani z realnym doświadczeniem bojowym i misyjnym. Żołnierze sił specjalnych, saperzy, medycy… To miejsce gdzie doświadczenie i wiedza wojskowa przekazywana jest dołownie z pokolenia na pokolenie.

Z pełna odpowiedzialnością, jako ci, mający czynny udział w funkcjonowaniu tej unikalnej placówki serdecznie polecamy te szkołę wszystkim młodym ludziom, którzy swoją przyszłość chcą związać z mundurem, w jakimikolwiek będzie on kolorze.
BO ŻOŁNIERZA MOŻNA WYSZKOLIĆ – WOJOWNIKA TRZEBA WYCHOWAĆ!

Cytat za JWK LUBLINIEC

Serdecznie dziękujemu !!!

CENTRUM EDUKACJI MUNDUROWEJ
UL.GRUNWALDZKA 1 , 19-300 EŁK ,kontakt: 691 382 541


 

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux