Nov 21, 2017 Last Updated 7:06 AM, Nov 17, 2017

Mikołaj Kozłowski

Miki

mgr Mikołaj Kozłowski
Były operator zespołu bojowego "A" w JWK, instruktor sportu o specjalności strzelectwo bojowe, praktyczne i sportowe, sędzia zawodów strzeleckich III klasy.
Ukończone studia II stopnia Bezpieczeństwo Narodowe, o specjalności Audyt i Bezpieczeństwo Informacji, na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. Dodatkowo ukończone studia podyplomowe Menedżer Bezpieczeństwa Informacji z Archiwistyką oraz Zarządzanie Bezpieczeństwem Państwa. Aktualnie student studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne.

Rafał Klauza

Klauza

- pułkownik Policji w stanie spoczynku /31 lat służby/

- Komendant Powiatowy Policji w Olecku / w latach 2006- 2016/ i Kętrzynie /w latach 2004- 2006/

- wieloletni funkcjonariusz pionu kryminalnego w Poznaniu i Ełku /w latach 1989-2004/ w tym na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego

- absolwent :

Wyższej Szkoły Oficerskiej MSW w Szczytnie,

Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

- ukończone studia podyplomowe między innymi z zakresu:

Zarządzania Jakością w Administracji na Uniwersytecie Warmińsko_Mazurskim w Olsztynie,

Prawno Społecznych Aspektów Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie,

Zarządzanie Kryzysowego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie,

Edukacji dla Bezpieczeństwa w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie,

Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. F. Szczepanika w Suwałkach,

- trener piłki siatkowej kadetek w Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS w Ełku

Piotr Grzechnik

plut. Piotr Grzechnik, służba wojskowa od 2006 roku do dnia dzisiejszego. Do 2010 na etacie kierowca. Od 2010 na etacie D

owódca Grupy Ewakuacji Medycznej. Misje 2008 Syria-kierowca, 2011/2012 Afganistan-medyk. Dyplom ratownika medycznego uzyskał w 2006 roku.

Ernest Doliwa

DSC 3462

plut. Ernest Doliwa, ratownik medyczny od 2004 r. praca w Szpitalu Miejskim w Ełku w oddziałach: Izba Przyjęc, chirurgii ogólnej i ortopedii, ZOL. Od 2008 równolegle praca w Pogotowiu Ratunkowym do 2011r. Rozpoczęcie służby wojskowej w 2008 roku do dna dzisiejszego na etacie Dowódca Zespołu Ewakuacji Medycznej. Misja w Afganistanie X zmiana w Fob Warrior. 2011/2012.

Grzegorz Pasko

gregor1

Obecnie starszy instruktor przygotowania inżynieryjno-saperskiego CEM
pracownik administracji
wykształcenie: Szkoła Chorążych Inżynierii Wojskowej we Wrocławiu
Technik administracji państwowej były żołnierz 1 Pułku Komandosów w Lublińcu, dowódca plutonu minowania specjalnego 5 Brygady Saperów w Szczecinie, starszy instruktor 8 Batalionu Rozpoznawczego w Lęborku, dowódca plutonu maszyn inżynieryjnych 1 Brygady Artylerii w Węgorzewie, dowódca plutonu ewakuacji 19 Batalion Obrony Terytorialnej ,dowódca plutonu piechoty górskiej 22 Brygada Piechoty Górskiej w Kłodzku -następnie starszy instruktor, dowódca plutonu ewakuacyjnego w 2 Batalionie ratownictwa inżynieryjnego w Brzegu,szef kompanii drogowo-mostowej 1 Pułk Saperów w Brzegu.Weteran III i IX zmiany PKW Afghanistan -dowódca drużyny dowodzenia oraz rozminowania /dowódca sekcji.
Po przejściu do rezerwy - kierownik prac saperskich firma TELKAZ Wrocław.

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux