Instruktorzy

Mikołaj Kozłowski

Były operator zespołu bojowego „A” w JWK, instruktor sportu o specjalności strzelectwo bojowe, praktyczne i sportowe, sędzia zawodów strzeleckich III klasy.

Ukończone studia II stopnia Bezpieczeństwo Narodowe, o specjalności Audyt i Bezpieczeństwo Informacji, na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu.

Dodatkowo ukończone studia podyplomowe Menedżer Bezpieczeństwa Informacji z Archiwistyką oraz Zarządzanie Bezpieczeństwem Państwa. Aktualnie student studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne.

Rafał Klauza

– pułkownik Policji w stanie spoczynku /31 lat służby/

– Komendant Powiatowy Policji w Olecku / w latach 2006 – 2016/ i Kętrzynie /w latach 2004 – 2006/

– wieloletni funkcjonariusz pionu kryminalnego w Poznaniu i Ełku /w latach 1989 – 2004/ w tym na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego

– absolwent: Wyższej Szkoły Oficerskiej MSW w Szczytnie, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

– ukończone studia podyplomowe między innymi z zakresu: Zarządzania Jakością w Administracji na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie, Prawno Społecznych Aspektów Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie, Zarządzanie Kryzysowego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, Edukacji dla Bezpieczeństwa w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. F. Szczepanika w Suwałkach,

– trener piłki siatkowej kadetek w Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS w Ełku

Piotr Grzechnik

plut. Piotr Grzechnik, służba wojskowa od 2006 roku do dnia dzisiejszego. Do 2010 na etacie kierowca. Od 2010 na etacie Dowódca Grupy Ewakuacji Medycznej. Misje 2008 Syria-kierowca, 2011/2012 Afganistan-medyk. Dyplom ratownika medycznego uzyskał w 2006 roku.

Ernest Doliwa

plut. Ernest Doliwa, ratownik medyczny od 2004 r. praca w Szpitalu Miejskim w Ełku w oddziałach: Izba Przyjęć, chirurgii ogólnej i ortopedii, ZOL.

Od 2008 równolegle praca w Pogotowiu Ratunkowym do 2011r.

Rozpoczęcie służby wojskowej w 2008 roku do dna dzisiejszego na etacie Dowódca Zespołu Ewakuacji Medycznej.

Misja w Afganistanie X zmiana w Fob Warrior. 2011/2012.

Grzegorz Pasko

Obecnie starszy instruktor przygotowania inżynieryjno-saperskiego CEM pracownik administracji wykształcenie: Szkoła Chorążych Inżynierii Wojskowej we Wrocławiu Technik administracji państwowej były żołnierz 1 Pułku Komandosów w Lublińcu, dowódca plutonu minowania specjalnego 5 Brygady Saperów w Szczecinie, starszy instruktor 8 Batalionu Rozpoznawczego w Lęborku, dowódca plutonu maszyn inżynieryjnych 1 Brygady Artylerii w Węgorzewie, dowódca plutonu ewakuacji 19 Batalion Obrony Terytorialnej, dowódca plutonu piechoty górskiej 22 Brygada Piechoty Górskiej w Kłodzku -następnie starszy instruktor, dowódca plutonu ewakuacyjnego w 2 Batalionie ratownictwa inżynieryjnego w Brzegu, szef kompanii drogowo-mostowej 1 Pułk Saperów w Brzegu.Weteran III i IX zmiany PKW Afghanistan -dowódca drużyny dowodzenia oraz rozminowania /dowódca sekcji.

Po przejściu do rezerwy – kierownik prac saperskich firma TELKAZ Wrocław.